گارانتی بازگشت‌وجه

به‌خاطر بسپارید در تجارت، فریب فقط یکبار می‌فروشد اما صداقت هزاران بار!

آسودگی‌خاطر و رضایت‌مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های آتی مدیر است و آتی مدیر در این راستا می‏‌کوشد تا مشتریان در هر سفارش به‌شرایط مطلوب و مورد انتظار خود برسد، با وجود این ممکن است مشتری محترم پس از دریافت سفارش، انتظار موردنظرش برآورد نشود.
در وبسایت "آتی مدیر" تمامی محصولاتی دارای گارانتی بازگشت است و شما اگر محصولات ما را خریداری کرده‌باشید و از محصول به هر دلیلی ناراضی باشید می‌توانید به ما اطلاع دهید تا تمام وجه پرداختی شما به حسابتان بازگردانده شود.

Bitcoin amico 1 - گارانتی بازگشت‌وجه

گارانتی بازگشت وجه چیست؟

گارانتی بازگشت وجه به این معنی است که اگر شما محصولی را خریداری کرده‌اید (محصول پستی یا دانلودی) و یا اینکه در یکی از کارگاه‌ها و همایش‌های آموزشی مجموعه ما شرکت کرده‌اید و به هر دلیلی از آن رضایت نداشتید می‌توانید تا سی روز پس از دوره ۱۰۰% وجهی که بابت تهیه یا شرکت در هر دوره‌ای از مجموعه ما داشته‌اید، درخواست کنید و مبلغ خود را از ما دریافت نمایید.

هنگام بازگشت وجه، ما هیچ سوالی در این رابطه از شما نخواهیم پرسید!

چرا گارانتی بازگشت وجه؟

دلیل ارائه گارانتی بازگشت وجه به‌خاطر این است که:

گارانتی بازگشت وجه امکانی است که بیشتر سایت‌های معتبر دنیا دارند. اگر خریدار، به هر دلیلی از مشاوره یا محصول آموزشی رضایت نداشته باشد، می‌توانند، درخواست بازگشته وجه را بدهند.

با توجه به تجربیاتی که در سال‌ها تدریس و مشاوره داشته‌ام، از نحوه به‌روز بودن محتواهای آموزشی و راهکارهای مشاوره‌ای که ارائه می‌شود اطمینان کامل دارم و تا به الان افراد بسیار زیادی در سمینارها و دوره‌های آموزشی حضوری و غیرحضوری مجموعه ما شرکت کرده‌اند که از مطالب رضایت کامل داشتند.

اما علی‌رغم این موضوع فکر می‌کنم این موضوع طبیعی باشد که خرید محصولات اینترنتی دارای ریسک است و اگر فروشنده به محصول خود اطمینان داشته باشد، قطعاً خود او این ریسک را خواهد پذیرفت!

شاید نداشتن گارانتی برای محصولات باعث شود مشتری بیش از حد، در خریدهای اینترنتی محتاط شود و شاید فرصت‌های خرید مناسبی را، نیز به‌خاطر این قضیه از دست دهد. به همین دلیل، تصمیم داریم برای اعضای محترم وبسایت اتی مدیر، این امکان را فراهم کنم، تا با این کار هم ما حس خوبی داشته باشیم و هم اعضای عزیز سایت با خیالی آسوده محصولات آموزشی را خریداری و از خدمات مشاوره استفاده کنند.

بنابراین اگر ما به تعهداتمان پایبند نبودیم، می‌توانید درخواست بازگشت وجه داشته باشید!

تعهدات ما

ما به محصولات‌مان ایمان داریم.

به این دلیل است که همه محتواها در محصولات آموزش و راهکار ارائه شده در مشاوره‌ها از به‌روزترین مطالب علمی دنیا جمع‌آوری شده و قبل از آموزش یا توصیه به دیگران، ابتدا تست شده‌اند و در صورت موفق بودن بهصورت بومی‌شده به مشتریان عرضه می‌شود اما یک شرط دارد و آن هم این که تمرینها را به خوبی انجام دهید و قضاوت بیمورد نداشتهباشید و بهقول یکی از اساتید ذهن خود را قبل از آموزش خالی کنید و فقط به فکر یادگیری باشید نه انباشت اطلاعات . اما حتی اگر محصولات ما را دوست نداشتید می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید.

آنچه را در صفحه محصول گفتیم اعتقاد داریم و برای شما ارسال می‌کنیم.

به‌خاطر بسپارید در تجارت، فریب فقط یکبار می‌فروشد اما صداقت هزاران بار! ما با اعتقاد به این جمله، خود را متعهد می دانیم آنچه درصفحه محصول معرفی کردیم را رعایت کنیم اما اگر اطلاعات مندرج در صفحه با محصول یکسان نبود می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید.

چگونه می‌توان از گارانتی بازگشت وجه استفاده کرد؟

۱. ارسال درخواست

شما میتوانید درخواست خود را از طریق ایمیل، برای ما ارسال کنید و در آن درخواست خود را مطرح کنید.

۲. تماس با مشتری

پشتیبان ما کمتر از ۲۴ ساعت با شما تماس خواهد گرفت و اطلاعات مورد نیاز را از شما دریافت خواهد کرد.

۳. بازگشت وجه

پس از دریافت اطلاعات لازم، طی ۴۸ ساغت مبلغ پرداخت شده از سوی شما، به حساب بانکی شما واریز خواهد شد.

چه اطلاعاتی برای استفاده از گارانتی بازگشت وجه لازم است؟

چه اطلاعاتی برای استفاده از گارانتی بازگشت وجه لازم است؟برای این کار ما نیاز به اطلاعات خرید شما داریم
۱- نام و نام خانوادگی که با آن خرید خود را انجام داده‌اید
۲- اطلاعات واریز به حساب (شماره پیگیری یا عکس از فیش واریزی)
۳- نام کامل دوره یا محصول
۴- فاکتوری که از طریق ایمیل برایتان ارسال شده است (افرادی که از طریق سایت و ایمیل خرید کرده‌اند)
۵- شماره کارت بانکی عضو شتاب خود را به همراه نام بانک و نام و نام خانوادگی صاحب حساب ارسال نمایید.

درخواست ما از شما

پیش از ارسال درخواست می‌توانید از ما سوال‌هایتان را بپرسید و شرایط را در میان بگذارید و بدانید که تمام تلاش ما جلب رضایت شماست و البته:

ما مطمئنیم که هر مدیری با اجرای دقیق مطالب گفته شده در محصولات آموزشی و مشاوره‌های حضوری نتایج فوق‌العاده‌ای را خواهد گرفت و هزاران برابر وجه پرداختی را به صورت مستقیم و غیر مستقیم به‌دست خواهد آورد و هیچ‌گاه به فکر بازگشت وجه نیز نخواهد افتاد!

گارانتی بازگشت وجه امکانی است که ما در “وبسایت آتی مدیر” قرار داده‌ایم تا شما عزیزان با خیالی آسوده اقدام به خرید محصولات آموزشی کنید.

مطمئن باشید

ما وجه را بازگشت خواهیم داد پس لطفاً این موضوع را تست نکنید!

اصلاً ملاحظه ما را نکنید!

اگر ما به تعهدات‌مان عمل نکردیم، این حق شماست که درخواست بازگشت وجه بدهید.اگر ما به تعهدات‌مان عمل نکردیم، این حق شماست که درخواست بازگشت وجه بدهید.

نقاط ضعف‌ ما را هدیه بدهید

اگر این محبت را به ما کنید که پس ارسال درخواست و دریافت وجه از جانب ما، دلیل این کار را نیز به ما بگویید از شما ممنون خواهیم بود. (اصلا اجباری نیست.)